Historie akcí

PLAVECKÁ SOUTĚŽ MĚST 2014 - STŘEDA 1. ŘÍJNA !

Vážení návštěvníci bazénu a příznivci plavání,

ve středu 1. října od 7 h do 21 h bude v krytém bazénu v Litomyšli probíhat 23. ročník "Plavecké soutěže měst". Všichni jste srdečně zváni! Stačí uplavat 100 m na čas (bez startovního skoku), obdržíte diplom a podpoříte tak město Litomyšl cennými body. Plným počtem jsou za tento výkon obodovány děti do 6 let a senioři (60 let a více), ostatní dle tabulek, rozhoduje pohlaví, věk a zaplavaný čas. Od 7 h do 8 h plave veřejnost, od 8 h do 15 h je bazén vyhrazen pro ŠKOLY A SENIORY. Od 15 h bude bazén v provozu pro širokou veřejnost včetně atrakcí za plné vstupné, účastníci soutěže mohou pobýt po uplavání 100 m 1,5 h zdarma. Přijďte si zaplavat, zasoutěžit a podpořit dobrou věc. Vždyť plavání je zdravé a navozuje radost. Přijďte si užít litomyšlský bazén ZDARMA. Těšíme se na vás.


PLAVEC LITOMYŠLSKA 2014 - 1. KOLO

Výsledky "PLAVCE LITOMYŠLSKA" již na stránkách. Předání cen proběhne 11.6. 2014 od 17:00 ve vstupní hale bazénu. Ti, kteří se nedostaví, si mouhou cenu vyzvednout během následujících 14 dní (tj. do 25.6. 2014)


CELKOVÉ VÝSLEDKY

pdfCELKOVÉ VÝSLEDKY


CELKOVÉ VÝSLEDKY - KATEGORIE

 pdfKATEGORIE

 


PLAVEC LITOMYŠLSKA 2014 - 1. KOLO

Vážení návštěvníci, máte zájem si zasoutěžit a nechat si změřit svůj čas na 50 m volným způsobem? Přijďte si zaplavat a třeba i vyhrát nějakou z připravených cen. Soutěž probíhá od pondělí 26. 5. 2014 do neděle 8. 6. 2014 v době plavání pro veřejnost. Těšíme se na vaši návštěvu a vaše výkony. 


PLAVECKÁ ŠKOLNÍ LIGA

V pátek 16. 5. 2014 se v Rychnově nad Kněžnou uskutečnilo finále plavecké soutěže „Plavecká školní liga“ určené žákům 2. stupně základních škol a víceletých gymnázií z Rychnovska, Ústeckoorlicka a Litomyšlska. Jedná se o plaveckou štafetu 4x 50m volným způsobem. Po dvou oblastních kolech v Litomyšli do finále postoupila 3 družstva ze ZŠ Zámecká Litomyšl a 1 družstvo z Gymnázia A. Jiráska. Do Rychnova přijelo soutěžit 12 družstvev – cca 50 závodníků z 8 škol. Plavci z Litomyšle získali 1 zlato – Gymnázium A. Jiráska, 1 stříbro – štafeta z 8. třídy ze ZŠ Zámecká a 2 bronzové medaile z téže školy – závodníci z 6. a 9. třídy. Všichni zúčastnění prožili v rychnovském krytém bazénu hezké sportovní dopoledne, výkony některých plavců byly opravdu obdivuhodné. Ráda bych touto cestou poděkovala dětem za úspěšnou reprezentaci litomyšlského plavání, všem zúčastněným školám - ředitelům a kantorům za podporu této soutěže a Městským službám Litomyšl a kolegům z Městského bazénu Litomyšl za celkové zajištění a pomoc při organizaci této soutěže.

 

Dagmar Marková

Plavecká škola Litomyšl


OTUŽILCI 2014

Městský bazén Litomyšl vás opět po roce zve na TÝDEN OTUŽOVÁNÍ a to od pondělí 17. 2. do neděle 23. 2. 2014. Ohřev výplavového bazénu bude vypnut 16. 2. v neděli večer. Pro příznivce otužování a saunování je to báječná příležitost, jak se ohřát v naší páře a následně důkladně ochladit ve výplavovém bazénu. Ten bude otevřen pro veřejnost po celý čas otevírací doby. Přijďte učinit něco pro své potěšení, něco pro své zdraví, přijďte překonat sami sebe. Odměnou vám bude zajisté dobrý pocit a pamětní list, který vám v případě zájmu rádi vystavíme. Milovníky teplé vody prosíme o toleranci a pochopení pro tuto akci. Těšíme se na vaši návštěvu.


PRVŇÁČCI - PRVNÍ VYSVĚDČENÍ

Prvňáčci, těšíte se na své první vysvědčení? Městský bazén Litomyšl zve prvňáčky, kteří budou mít na svém pololetním vysvědčení jedničku či samé jedničky, do krytého bazénu zdarma, a to v den pololetních prázdnin, tedy v pátek 31. 1. 2014. Vysvědčení a plavky s sebou. Těšíme se na vás. 


MIKULÁŠSKÁ SOBOTA

Zveme všechny - děti i dospěláky, kteří mají rádi mikulášskou tradici, do bazénu na setkání s Mikulášem, andělem a čertem v sobotu 7. 12. 2013 mezi 16. a 18. hodinou. Krátká básnička či písnička od vás je určitě potěší a možná vám i něco nadělí. Těšíme se na vás. 


AQUA FITNESS KAŽDÉ ÚTERÝ

Každé úterý od 3. 12. 2013 v 19 h, vyjma školních prázdnin, probíhá pravidelné cvičení ve vodě AQUA FITNESS. Zveme všechny ženy, ale i muže, kteří si chtějí vyzkoušet atraktivní pohybovou aktivitu s doprovodem hudby, do Městského bazénu v Litomyšli. Voda nabízí specifické prostředí - nadnáší, ale zárověň klade větší odpor. Cvičení je šetrné, ale může být i velmi intenzivní. Je vhodné pro mladé i starší zájemce. Počáteční lekce se seznámíme se základními způsoby správného pohybu ve vodě a postupně budeme vytvářet sestavy, využíváme i bederní pásy a pěnové válce pro cvičení v hluboké vodě. Lekce trvá 60 min - 50 min cvičení a 10 min možnost volného plavání. Cena 1 lekce je 90,- Kč. Cílem je především cvičit pro radost a dobrý pocit, že jsme pro sebe našli čas a strávili ho příjemným pohybem. Těšíme se na vás.   


« | 1 2 3 4 5 6 7 8 | »