Bazén Litomyšl

Aktuálně

DNES 17. 8. OTEVŘENO

Dnes 17. 8.  plovárna otevřena od 9h. Těšíme se na vaši návštěvu. 


DECIMUŽ 2018

Vážení návštěvníci, v pátek 31. 8. 2018 proběhne v Litomyšli tradiční sportovní akce - 36. ročník DECIMUŽE 2018 - Memoriál Huberta Stratílka mladšího. Plavecká část se uskuteční od 17 h na litomyšlské plovárně a k tomuto účelu bude vyhrazen 50 m bazén a uzavřen provoz na všech atrakcích i v 25 m bazénu v čase od 17 do cca 18 h, po odplavání závodníků bude provoz na plovárně za hezkého počasí opět obnoven a bazény i atrakce budou zpřístupněny veřejnosti. Po dobu závodu žádáme návštěvníky, aby respektovali tuto sportovní akci a uvolnili frekventovaná místa pro hladký průběh závodu. Přilehlé parkoviště bude po celý den vyhrazeno pro organizátory, pro start a cíl a depo pro kola. Děkujeme za pochopení. Zároveň jste všichni srdečně zváni a je na vás, zda jako diváci či účastníci závodu.


SEZÓNA 2018 - OTEVŘENO JIŽ OD 26. KVĚTNA

Vážení návštěvníci, koupací sezóna na litomyšlské plovárně byla zahájena již v sobotu 26. 5. 2018, vstupné dle ceníku. Od úterý 5. 6. jsou v provozu již oba venkovní bazény a tobogán. Běžná provozní doba je od června 9 - 20 h, s ohledem na počasí.

Od soboty 30. června platí prázdninový režim, otevřeno bude pouze jedno zařízení, dle počasí. Provozovatel má právo při nepříznivém počasí plovárnu uzavřít. Permanentky a vstupenky jsou nepřenosné, platí pouze pro dané zařízení. Aktuální stav můžete sledovat na www.bazen-litomysl/PLOVÁRNA - AKTUALITY.

Letní režim skončí víkendem 1. a 2. září. Od pondělí 3. září cca do 16. září bude plovárna otevřena pouze za hezkého počasí a to v omezeném podzimním režimu - pouze solárně dohřívaný 25 m bazén a tobogán. V krytém bazénu proběhne pravidelná odstávka od 3. do 16. září 2018 a pro veřejnost bude krytý bazén v tyto dny uzavřen.

Všem příznivcům litomyšlské plovárny přejem hezké slunné léto a pohodové dny klidu a odpočinku.