Bazén Litomyšl

Aktuálně

LETNÍ SEZÓNA 2020 UKONČENA

Ve čtvrtek 24. září proběhlo poslední koupání na litomyšlské plovárně. Letošní sezóna byla obohacena o krásné slunné zářijové dny a možnost navštívit plovárnu se tak pro některé návstěvníky příjemně prodloužila. Děkujeme za vaši návštěvu a přízeň a budeme se opět těšit na léto 2021.


PROVOZ PLOVÁRNY OD 1. ZÁŘÍ POKRAČUJE DLE POČASÍ

Litomyšlská plovárna bude v závislosti na počasí otevřena pravděpodobně do poloviny září, provozní doba 10 h - 18 h. Od 3. září byla vypnuta cirkulace a chemická úprava vody 50 m bazénu, 50 m bazén bude uzavřen. Solární ohřev bude směřován pouze do 25 m bazénu a na noc se bude zakrývat plachtou. Tobogán zůstane provozu. Doplňkové programy letní sezóny byly ukončeny, aqua fitness (úterky od 8. 9.) a cvičení pro seniory (středy od 2. 9.) probíhá v krytém bazénu. Přejeme vám ještě hezké dny se sluníčkem a děkujeme za vaši přízeň. 


VÝUKA PLAVÁNÍ A CVIČENÍ VE VODĚ NA LITOMYŠLSKÉ PLOVÁRNĚ

Vážení zájemci, upřesňujeme nabídku doplňkových aktivit na plovárně. Rádi bychom vám od příštího týdne nabídli jógu (na travnaté ploše), cvičení ve vodě a výuku plavání. Důležitou podmínkou je příznivé počasí. Vzhledem k jeho nestálosti vás budeme aktuálně informovat na této stránce, zda cvičení bude či ne. Rádi bychom využili teplejších dnů od pondělí do pátku (1-2x týdně). 

Pravděpodobně KDY: výuka plavání 9 - 9:45 h (dospělí), 10 - 10:45 h (děti); 11 - 11:30 h vodní hrátky pro děti, 13 - 13:30 h cvičení ve vodě pro seniory, 17 - 17:45 h aqua fitness pro dospělé; KDE: 25 m bazén (solární ohřev)

Jóga: 10:00 - 11:00 (dospělí); místo: travnatá plocha

Cena vychází z ceníku plovárny (jednorázové vstupné, vstup z permanentky na plovárnu, lze využít i permanentek na cvičení do krytého bazénu, které již vlastníte). Cvičení a výuku máte jako bonus a nic navíc neplatíte. Pokud vás naše nabídka zaujala, zavolejte prosím na telef. č. 606 051 995, abychom věděli orientačně o vašem zájmu.


NABÍDKA DOPLŇKOVÉHO PROGRAMU CCA OD 14. ČERVENCE

V letošní sezóně bychom vám rádi na plovárně v Litomyšli nabídli něco navíc - možnost cvičení s lektorkou ve vodě i na suchu – aqua fitness, cvičení ve vodě pro seniory, jógu a plaveckou výuku vedenou instruktory plavání. Vše se bude odvíjet od počasí a zájmu o nabízené aktivity, časy jsou orientační. Cvičení ve vodě a výuka plavání bude probíhat v 25 m bazénu, jóga na trávníku v areálu plovárny. K přípravě potřebujeme zmapovat předběžný zájem o nabízené aktivity, hlaste se prosím zatím nezávazně na telef. č. 606 051 995 nebo 774 432 172. Postupně zde na této stránce našeho webu budeme vkládat bližší informace. Cvičení jógy a aqua fitness pravděpodobně zahájíme v úterý 14. 7. a cvičení pro seniory ve čtvrtek 16. 7. Jediné, co si přát, je, aby přišlo hezké léto a přívětivé slunné počasí.


ZAHÁJENÍ SEZÓNY 2020

OBECNÉ INFORMACE 

 • Otevření plovárny je naplánované od 1. 6. (pokud počasí dovolí), v provozu pouze 25 m bazén + tobogán, solární ohřev; na hřišti nové herní a sportovní prvky 
 • Od 15. 6. otevřen i 50 m bazén, skluzavky a skokanské můstky
 • Provozní doba v červnu 9 – 19 h
 • Provozovatel má právo plovárnu za nepříznivého počasí uzavřít
 • Návštěvníci budou na informačním letáku u pokladny a v prostoru plovárny informováni o hygienických požadavcích na koupání a chování v areálu koupaliště, v souvislosti s výskytem koronaviru, dle vyhlášky MZ ČR
 • Zakoupením vstupenky se návštěvníci zavazují uvedená pravidla a Návštěvní řád litomyšlské plovárny respektovat a dodržovat
 • Od července provozní doba 9 – 20 h
 • Večerní koupání o letních prázdninách ve vybraných dnech s ohledem na počasí od 21 h do 23 h, informace o večerním koupání v týž den cca do 16 h přímo na plovárně a na webu (www.bazen- litomysl.cz)
 • Ceník zůstává zachován v plném rozsahu, ceny vstupného jsou stejné jako v roce 2019

 

PRAVIDLA PRODEJE PERMANENTEK 

 • Držitelům permanentek z loňského roku bude umožněno nové dobití karty až po vyčerpání všech vstupů zakoupených v roce 2019.
 • Zakoupené vstupné na zákazníkem zvolené permanentce je nutné vyčerpat do konce letní sezóny 2020 (neprochozené vstupné z permanentky se neproplácí a není převoditelné do sezóny následující)
 • Provozovatel není odpovědný za finanční újmu zákazníků v případě náhlého uzavření provozu plovárny v průběhu letní sezóny, v souvislosti s výskytem koronaviru, popřípadě z jiných hygienických důvodů či nepříznivého počasí
 • Prosíme zákazníky o důkladné zvážení zakoupení vhodné permanentky, vzhledem k výše uvedeným podmínkám, zároveň však připomínáme skutečnost, že vstupové permanentky nejsou vázané na konkrétní osobu, mohou je čerpat jak jednotlivci, tak i celé rodiny

 

Pěkný areál litomyšlské plovárny je připraven na vaši návštěvu, i přes daná opatření věříme v příjemnou letní sezónu. Těšíme se na vás.