Aktuálně

DNES 24.8. ZAVŘENO

DNES 24.8. KRYTÝ BAZÉN UZAVŘEN.


KURZY PŠ RÁČEK PRO ŠK. ROK 2019/2020

Upozornění: Skupiny pro "pondělní" batolata, "úterní" rodiče s dětmi, plavání hrou pro 6 - 7 leté děti bez rodičů a kurz pro dospělé jsou již NAPLNĚNY, další zájemce můžeme po telefonické domluvě zapsat do náhradníků. Stále nabízíme volnou kapacitu ve zdokonalovacích kurzech plavání pro starší děti od 17:15 h.

Vážení zájemci, předkládáme vám nabídku kurzů plavání pro následující školní rok. Předem upozorňuji, že pokud máte vážný zájem se do našich kurzů zařadit, pošlete přihlášku co nejdříve, kapacita je omezena a kurzy se rychle plní. Podrobnější informace najdete na přiložené přihlášce. Dále upozorňuji, že došlo pro bezhotovostní platby ke změně účtu a po 8 letech i k navýšení ceny. Přesto věříme, že nám zachováte přízeň a budeme se těšit na pravidelné setkávání při lekcích plavání. V této nabídce jsou kurzy pro děti od 3 let s rodiči až po dospělé (viz. přihláška). Rodiče s dětmi v malém bazénu povede paní Dáša Stránská. Snažíme se naučit děti, aby měly vodu rády, odstranily případný strach z vody, rozvíjely plavecké dovednosti, správné techniky plaveckých způsobů a respektovaly i nebezpečení s vodou spojená. U dospělých se snažíme pomoci s odstraněním špatných plaveckých návyků, posílit udržování dobré fyzické i psychické kondice. Na viděnou u vody, těšíme se na vás.

                                                           Za tým instruktorů PŠ Litomyšl Mgr. Dagmar Marková

INFORMACE A PŘIHLÁŠKA:pdf (pdf, 133.05 kB)


AKCE ČERVENEC, SRPEN 2019

 

AKCE ČERVENEC, SRPEN 2019

od soboty 13. 7. v případě nepříznivého počasí nabízíme zákazníkům se zakoupenou sezónní permanentkou na plovárnu možnost využití krytého bazénu na 1,5 h. vstup.


KRYTÝ BAZÉN O PRÁZNINÁCH

Krytý bazén bude v červenci a v srpnu otevřen pouze při nepříznivém počasí a uzavření plovárny.

Provozní doba pro veřejnost bude průběžně aktualizována dle počasí a pronájmů plaveckých oddílů a to v čase 9:00 - 20:00 h.

Bližší info: www.bazen-litomysl.cz nebo tel.: 461 315 011

 

 


NABÍDKA PRACOVNÍ POZICE - INSTRUKTOR PLAVÁNÍ A PLAVČÍK

Městský bazén Litomyšl a Plavecká škola Ráček

                hledá zájemce o pracovní pozici

           INSTRUKTOR PLAVÁNÍ + PLAVČÍK

Pedagogické vzdělání a osvědčení instruktora plavání a plavčíka výhodou, není však podmínkou, lze rekvalifikovat. Zájemci, hlaste se na e-mail: plaveckaskola@mslit.cz, prosíme o přiložení strukturovaného životopisu. Nabízíme zajímavou práci s dětmi i dospělými v hezkém prostředí litomyšlského krytého bazénu a letního koupaliště.


ZAMĚSTNÁME ZÁJEMCE NA ÚKLID

Nabídka zaměstnání na HPP

Do našeho kolektivu uvítáme na HPP ženu či muže na úklid v příjemném a čistém prostředí Městského bazénu Litomyšl a Plovárny Litomyšl.

Jedná se o úklid ve směnném provozu v tříčlenném kolektivu.

Nabízíme:

Pracovní dobu 3-4 dny v týdnu od 9:30 do 21:30 hodin.

Výplatu vždy a včas, slušné a korektní jednání, dlouhodobou spolupráci.

Nástup možný ihned.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte přímo v prostorách bazénu nebo na tel. 461 315 011.

Pavel Műnster

Vedoucí bazénu

Městský bazén Litomyšl
U Plovárny 1221
570 01 Litomyšl

Tel: +420 461 315 011

Mob: +420 774 432 172

Email: munster@mslit.cz