Plavání pro těhotné

Milé budoucí maminky, pravidelná cvičení pro těhotné probíhají ve školním roce 2019/ 2020 ve středu od 17.00 do 18.00 h. Cena 1 lekce je 150,-Kč, cena permanentky na 5 lekcí činí 600,- Kč. Přihláška a potvrzení lékaře podmínkou. První lekce se uskuteční ve středu 18. 9. 2019. Těšíme se na vás.

PŘIHLÁŠKA: pdf (pdf, 115.97 kB) (Omlouváme se za starou přihlášku, vzhledem k platnosti nového ceníku od 16. 9. byla přihláška s platnou cenou 13. 9. opravena, děkujeme za pochopení)

Městský litomyšlský bazén nabízí budoucím maminkám plavání pro těhotné. Plavání a cvičení ve vodě vede zkušená porodní asistentka paní Soňa Neugebauerová, DiS. Těhotenské plavání je velmi prospěšné pro udržení organizmu ženy v dobré fyzické i psychické kondici, uvolnění svalů pánevního dna, posílení prsních svalů a břišního lisu, uvolnění kloubů a páteře, posílení zádových svalů, nácvik dýchání a zvýšení kapacity plic. Plavání určitě ocení svou spokojeností i vaše miminko. Lekce jsou dostupné všem těhotným maminkám, po souhlasu odborného lékaře. Těšíme se na vás.