Historie akcí

PLAVECKÁ ŠKOLNÍ LIGA ŠKOL - LITOMYŠLSKO

Ve středu 3. 4. proběhlo v litomyšlském bazénu 2. kolo Plavecké školní ligy Litomyšlska. Jedná se o soutěž určenou pro žáky 2. stupně ZŠ a osmiletých gymnázií. Jde o závod smíšených štafet, kdy žáci plavou 4 x 50 m VZ bez startovního skoku. Během školního roku se v Litomyšli plave 2x a vítězná družstva postupují do superfinále. Více informací najdete v odkazu SOUTĚŽE/ PLAVECKÁ ŠKOLNÍ LIGA.  


AQUA FITNESS A CVIČENÍ PRO SENIORY OPĚT V NABÍDCE

Zájemcům o atraktivní cvičení ve vodě oznamujeme, že po 14 denní pauze OPĚT CVIČÍME. V úterý 19. 3. večer 18.45 - 19.45 a ve čtvrtek 21. 3. pro seniory vyjímečně v čase od 13 do 14 h. Těšíme se na vás.


CVIČENÍ PRO TĚHOTNÉ 20. 3. NEBUDE

Oznamujeme těhotným maminkám, že se ve středu 20. 3. cvičení ve vodě pro těhotné NEKONÁ. 


18. 3. BATOLATA NEJSOU

 

V PONDĚLÍ 18. 3. Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ NEJSOU BATOLATA.

 


18. 3. BATOLATA NEJSOU

V PONDĚLÍ 18. 3. Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ NEJSOU BATOLATA.


OTUŽILEC 2019

AKCE PRO ZÁJEM PRODLOUŽENA O TÝDEN - TEDY DO PÁTKU 8. 3. 2019

Kolektiv zaměstnanců Městského bazénu Litomyšl pro vás i v letošním roce připravil již tradiční otužovací akci ve výplavovém bazénu a to v termínu 11. února. -  1. března. V neděli večer vypneme ohřev vody ve venkovním bazénu a voda bude postupně chladnout v závislosti na počasí, věříme, že bude pěkné zimní a teplota vody bude rychle klesat. Srdečně zveme všechny příznivce otužování, parní komory, ale samozřejmě i ostatní návštěvníky, kteří rádi vyzkouší „malou“ teplotní změnu ve venkovním bazénu. Ostatní bazény a atrakce budou pokračovat v běžném provozu a určitě najdete, kde se ohřát. K běžnému provozu a teplé vodě ve výplavovém bazénu se vrátíme od soboty 2. března. Otužování je všeobecně prospěšná činnost, tak věříme, že akci oceníte a poctíte nás svou návštěvou. Odvážné otužilce odměníme pamětním listem. Těšíme se na vás.


PRÁZDNINOVÝ PROVOZ OD 1. 2. DO 8. 2. 2019

Upozorňujeme návštěvníky bazénu, že od pátku jsou v našem okrese pololetní a jarní prázdniny, bazén po tuto dobu přechází na tzv. PRÁZDNINOVÝ REŽIM - nejsou ranní kondiční plavání a ve všední dny je otevřeno již od 8 h, neprobíhají kurzy, nekoná se ani aqua fitness a cvičení pro seniory, více informací najdete v odkazu provozní doba. V pondělí 4. 2. od 11 h do 15 h probíhá akce ZP 211 určená pro veřejnost - viz níže. Přejeme vám hezké prázdniny.

Po jarních prázdninách se můžete těšit na akci OTUŽILEC 2019 (od 11. 2. do 1. 3.). TĚŠÍME SE NA VÁS.


AKCE S 211

DEN ZDRAVÍ S POJIŠŤOVNOU MINISTERSTVA VNITRA  211

V pondělí 4. 2. Vás zveme do krytého bazénu v době od 11:00 do 15:00 hodin, kde si můžete užít chvíle zábavy a udělat něco pro své zdraví. Pro klienty Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR je v tuto dobu připraven i bonus v podobě vstupu do bazénu na 3 hodiny za cenu klasického vstupného (1,5 hod).

LETÁK: zp211-2-2019.pdf

 


ÚTERNÍ ODPOLEDNÍ KURZY PLAVÁNÍ - JARO 2019

Podzimní kurzy plavání končí 29. ledna. Jarní kurzy začínají 12. února a jedná se u dětí o kurzy pokračovací, jsou určeny přednostně pro děti z podzimních kurzů. Navazujeme na naučené dovednosti a rozvíjíme je dále. Rodiče dětí z podzimních kurzů prosíme o informaci, zda mají zájem o pokračování, nejpozději do 22. ledna! Jarní kurz pro dospělé je již naplněn. Kurzy je třeba uhradit nejpozději do 29. ledna. Nové zájemce můžeme přijmout pouze při uvolnění místa a na základě předchozí domluvy s vedoucí plavecké školy (plaveckaskola@mslit.cz nebo 606 051 995). Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se na další spolupráci s vámi.


FOCENÍ VÍTĚZŮ

Vážení účastníci Plavecké soutěže měst 2018, srdečně vás zveme ve čtvrtek 25. října 2018 do Městského bazénu Litomyšl v 19 h na setkání a fotografování s pohárem a diplomem za 1. místo v letošním ročníku Plavecké soutěže měst. Od 19 h do 20:30 h bude pro účastníky soutěže k dispozici bazén zdarma se všemi atrakcemi. Setkání zdokumentují redaktoři litomyšlské Lilie a článek s vybranou fotografií najdete v listopadovém čísle Lilie. Těšíme se na setkání s vámi.

                                                                                         Dagmar Marková, Pavel Műnster


« | 1 2 3 4 5 6 7 | »