Aqua fitness

UPOZORNĚNÍ: 29. 10. JSOU PODZIMNÍ PRÁZDNINY - AQUA FITNESS SE NEKONÁ, DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Vážení zájemci o cvičení ve vodě, srdečně vás zveme do bazénu na pravidelné lekce AQUA FITNESS. Cvičíme v úterý od 18:45 do 19:45 h (vyjma prázdnin a státních svátků). Jen upozornění, od 16. 9. 2019 došlo k úpravě ceníku - cena permanentky na 10 lekcí činí 1 100,- Kč, 1 lekce je za 150,- Kč. Nevychozené permanentky máte možnost dočerpat do konce školního roku 2019/2020, nově zakoupené permanentky mají platnost 1 rok od zakoupení. Věříme, že nám i přesto zachováte přízeň a oceníte výhody šetrného a zároveň dle vašich možností intenzivního cvičení ve vodě. A ještě bonus - od 15. října prodlužujeme čas do 20 h (20:15 h ze šaten) a nabízíme možnost využít i parní komoru a výplavový bazén. Přiďte vyzkoušet, těšíme se na vás.    

Informace pro nové zájemce - s sebou plavky (u žen vhodnější jednodílné), ručník, mýdlo a dobrou náladu. Lektorku, prosím, ve vlastním zájmu předem informujte o změnách či zdravotních omezeních (diabetes, epilepsie, nejistota na hloubce a pod.) a zkonzultujte, jak cvičit a dodržovat jistá pravidla.

Aerobní cvičení ve vodě si oblíbila již řada žen, ale cvičení je vhodné i pro muže. Organizovaně cvičíme 45 min střídavě v mělké i hluboké vodě. Jedná se o šetrný, ale zároveň intenzivní pohyb s prvky posilování a strečinku. Využíváme masážních účinků vody na celé tělo, včetně problémových partii s náchylností k celulitidě. Pro zpestření a nadlehčení používáme různé pěnové pomůcky (žížaly, bederní pásy). Na závěr lekce lze 10 minut volně plavat nebo relaxovat ve vířivce. Chcete udělat něco pro své zdraví, potlačit stres či vyladit své tělo do plavek? Přijďte mezi nás, těšíme se na vás.