Aqua fitness

Pravidelné úterní cvičení AQUA FITNESS bylo pro tento školní rok v úterý 19. 6. ukončeno závěrečnou lekcí, která proběhla na přilehlé plovárně pod širým nebem. Děkujeme za přízeň všem, kteří cvičení pravidelně navštěvovali a těšíme se opět na další sezónu, kterou zahájíme pravděpodobně 18. září 2018. Přejeme vám hezké léto a příjemné prožití vašich dovolených.

AQUA FITNESS - PRAVIDELNÉ CVIČENÍ VE VODĚ - V ÚTERÝ 

AQUA FITNESS - cvičení s hudbou, pro zdraví a pro radost. Nové zájemce prosíme o vyplnění přihlášky na recepci, stálé klienty prosíme o aktualizaci přihlášek jednou za rok. Ceny zůstávají 100,- Kč/ 1 lekce, permanentky platí i nadále (800,- Kč/ 10 lekcí).

SYSTÉMU PRODEJE PERMANENTEK: Permanentky se nabíjejí na čipové hodinky, které si musí každý zájemce zakoupit za vratnou zálohu 150,- Kč.

Informace pro nové zájemce - s sebou plavky (u žen vhodnější jednodílné), ručník, mýdlo a dobrou náladu. Lektorku prosím ve vlastním zájmu předem informujte o změnách či zdravotních omezeních (diabetes, epilepsie, nejistota na hloubce a pod.) a zkonzultujte, jak cvičit a dodržovat jistá pravidla.

Aerobní cvičení ve vodě si oblíbila již řada žen, ale cvičení je vhodné i pro muže. Organizovaně cvičíme 45 min střídavě v mělké i hluboké vodě. Jedná se o šetrný, ale zároveň intenzivní pohyb s prvky posilování a strečinku. Využíváme masážních účinků vody na celé tělo, včetně problémových partii s náchylností k celulitidě. Pro zpestření a nadlehčení používáme různé pěnové pomůcky (žížaly, bederní pásy). Na závěr lekce lze 10 minut volně plavat nebo relaxovat ve vířivce. Chcete udělat něco pro své zdraví, potlačit stres či vyladit své tělo do plavek? Přijďte mezi nás, těšíme se na vás.