Aqua fitness

Vážení zájemci, po dlouhé pauze bychom vám rádi nabídli letní cvičení ve vodě a to na litomyšlské plovárně. Důležitou podmínkou je vhodné počasí, letos to bohužel zatím moc nevychází, ale doufejme, že se pěkného léta ještě dočkáme.

Vzhledem k nestálosti počasí vás budeme s předstihem jednoho dne informovat na stránce plovárny v aktualitách, zda cvičení bude či ne. Rádi bychom využili teplejších dnů od pondělí do pátku (1-2x týdně), čas 18 h, 25 m bazén, lekce 45 min s možností zůstat na plovárně do konce provozní doby. Cena vychází z ceníku plovárny (jednorázové vstupné, vstup z permanentky na plovárnu, lze využít i permanentek na cvičení do krytého bazénu, které již vlastníte). Pokud vás naše nabídka zaujala, zavolejte prosím na telef. č. 606 051 995, abychom věděli orientačně o vašem zájmu.

Informace pro nové zájemce - s sebou plavky (u žen vhodnější jednodílné), ručník, mýdlo a dobrou náladu. Lektorku, prosím, ve vlastním zájmu předem informujte o změnách či zdravotních omezeních (diabetes, epilepsie, nejistota na hloubce a pod.) a zkonzultujte, jak cvičit a dodržovat jistá pravidla.

Aerobní cvičení ve vodě si oblíbila již řada žen, ale cvičení je vhodné i pro muže. Organizovaně cvičíme 45 min střídavě v mělké i hluboké vodě. Jedná se o šetrný, ale zároveň intenzivní pohyb s prvky posilování a strečinku. Využíváme masážních účinků vody na celé tělo, včetně problémových partii s náchylností k celulitidě. Pro zpestření a nadlehčení používáme různé pěnové pomůcky (žížaly, bederní pásy). Na závěr lekce lze 10 minut volně plavat nebo relaxovat ve vířivce. Chcete udělat něco pro své zdraví, potlačit stres či vyladit své tělo do plavek? Přijďte mezi nás, těšíme se na vás.