Historie akcí

VÝSLEDKY PLAVECKÉ SOUTĚŽE MĚST 2020

Děkujeme všem soutěžícím za účast, Litomyšl získala z 15 měst do 20 tis. obyvatel hezké 4. místo (217 soutěžících, 3843 bodů). Více informací najdete v odkazu "Soutěže". 


PLAVECKÁ SOUTĚŽ MĚST 2020

Plavecká soutěž měst se letos uskuteční již ve středu 30. ZÁŘÍ a to v rámci Evropského týdne sportu. Vzhledem k omezeným možnostem škol se zúčastnit letošního ročníku upozorňujeme na organizační změnu - PRO VEŘEJNOST JE MOŽNOST ÚČASTI ROZŠÍŘENA OD 7 H DO 20 H - TEDY PO CELÝ DEN BEZ OMEZENÍ. Kdo se zúčastnit nechce, platí běžné vstupné. Kdo se zúčastní a zaplave na čas 100 m libovolným způsobem (bez startovního skoku), může přispět cennými body do celkového součtu pro město Litomyšl a zároveň může pobýt ZDARMA 1,5 h, v provozu budou všechny atrakce litomyšlského bazénu. Senioři nad 60 let obdrží po uplavání 100 m (4x 25m bazén) bez ohledu na čas plný počet bodů. Účastníci dále obdrží diplom a silikonový náramek BeActive věnovaný Českou asociací sportu pro všechny. Jsme si vědomi, že letos je situace velmi složitá. Do bazénu by měli chodit pouze zdraví a zodpovědní lidé. Nepotřebujeme za každou cenu vyhrát, ale byli bychom rádi, kdyby plavání zůstalo součásti našich životů. Jde především o propagaci kondičního plavání a zároveň o soustavné udržovaní fyzické i psychické kondice. Všem přejeme pevné zdraví a těšíme se na setkávání s vámi. 


DECIMUŽ 2020 - 28. SRPNA

Vážení návštěvníci, v pátek 28. 8. v 17 h startuje na litomyšlské plovárně plavání závodníků akce Decimuž 2020. Tímto vás předem upozorňujeme na související jistá omezení. Velký bazén 50 m a skákadla budou uzavřena v čase od 16:45 h do cca 17:45 h (do odplavání startujících). Dále prosíme v tomto čase o volný prostor na chodníku od pokladny (hlavní brány) až po vstup do 50 m bazénu, kudy budou závodníci vybíhat směrem k parkovišti. Upozorňujeme též na uzavření části parkoviště po celý den. Děkujeme za pochopení a věříme, že pro řadu z vás tato akce může být i příjemným zpestřením závěru prázdnin. Těšíme se na vás.


NAHŘÁTÍ VÝPLAVOVÉHO BAZÉNU OD STŘEDY 4. 12.

Návštěvníkům oznamujeme, že se opět mohou těšit na teplý výplavový bazén. Podzimní otužování po měsíci bylo ukončeno v úterý 3. 12. a od středy 4. 12. má voda cca 27 °C. Statečným chladnomilným návštěvníkům blahopřejeme ke skvělým výkonům ve studené vodě - dostali jsme se postupně na 12, 5°C. Akci rádi zopakujeme pravděpodobně v únoru. Teplomilným návštěvníkům nabízíme relax ve výplavovém bazénu s možností perličkové masáže. Těšíme se na vás.


PODZIMNÍ OTUŽOVÁNÍ

Návštěvníkům oznamujeme, že od nedělního večera je vypnutý ohřev výplavového bazénu a od úterý 5. 11. zahájeno podzimní otužování. Milovníkům teplé vody děkujeme za pochopení a všem přejeme při otužování hodně zdaru a pevné zdraví do sychravých dnů. Nahřátí na původní teplotu předem oznámíme. Na teplou vodu venku se můžete těšit pravděpodobně opět od prosince. Těšíme se na vaši návštěvu.

OTUŽOVÁNÍ:  pdf (pdf, 263.41 kB) 


PRÁZDNINOVÝ REŽIM - 28. - 30. 10. 2019 - PRO VEŘEJNOST 8 - 21 H

Jen připomínáme, že v době státního svátku (28. 10.) a podzimních prázdnin (29. - 30. 10.) přecházíme na tzv. "prázdninový režim", bazén bude otevřen pro veřejnost od 8 do 21 h. Ranní kondiční plavání, kurzy plavání (batolata Ráček, úterní odpolední kurzy) ani organizovaná cvičení (aqua fitness) se NEKONAJÍ. Děkujeme za pochopení.


FOCENÍ S POHÁREM 31. 10. - PLAVECKÁ SOUTĚŽ MĚST 2019

Vážení účastníci letošního ročníku Plavecké soutěže měst, podařilo se nám společně obhájit loňské 1. místo, zveme vás tedy za vítězství ve čtvrtek 31. října 2019 do Městského bazénu Litomyšl ještě jednou a to na fotografování s pohárem a diplomem. Od 18 h do 20:30 h bude pro účastníky soutěže k dispozici bazén zdarma se všemi atrakcemi. Společné fotografování proběhne v 19 h a účast přislíbil i p. starosta Daniel Brýdl. Za velmi zdařilé výkony obdrží někteří účastníci drobné dárky. Soutěžící, kteří získali plný počet bodů, budou odměněni dalším vstupem zdarma. Těšíme se na vaši hojnou účast.

                                                                                          Dagmar Marková, Pavel Műnster


PLAVECKÁ SOUTĚŽ MĚST 2019 - LITOMYŠL 1. MÍSTO

Vážení účastníci středeční soutěže, s potěšením oznamujeme, že se nám společnými silami podařilo obhájit pro město Litomyšl v kategorii měst do 20 tis. obyvatel 1. místo v celorepublikové Plavecké soutěži měst. Děkujeme za vaši účast a plavecké výkony. Do součtu se započívává 250 nejúspěšnějších plavců (letos -212 x 28 bodů, 8x 27 b., 6x 26 b., 4x 25 b., 7x 24 b., 4x 23 b., 6x 22 b., 3x 21 b.), celkem 6 863 b. Stometrovou trať na čas u nás ve středu odplavalo celkem 619 účastníků. Další zajímavosti najdete v odkazu SOUTĚŽE. Přikládáme celkové výsledky všech zapojených bazénů. Těšíme se opět za rok první říjnovou středu - 7. 10. 2020. 

VÝSLEDKY PSM 2019:  pdf (pdf, 156.83 kB)


UKONČENÍ CVIČENÍ PRO SENIORY 20. 6.

Ve čtvrtek 20. 6. proběhla poslední lekce cvičení ve vodě pro seniory v tomto školním roce. Díky krásnému letnímu počasí jsme cvičili venku na plovárně v 25 m bazénu, voda měla úžasných 25°C a dle ohlasu to bylo příjemné rozloučení před prázdninami. Pravidelně se budeme opět scházet od 2. poloviny září po pravidelné odstávce krytého bazénu. Děkujeme za přízeň, přejeme všem krásné léto ve zdraví a pohodě a budeme se opět těšit na další sezónu.


UKONČENÍ AQUA FITNESS 18. 6.


V úterý 18. 6. proběhla poslední lekce AQUA FITNESS v tomto školním roce. Dvě poslední lekce se konaly díky pěknému počasí a teplé vodě (25°C) na plovárně. Podle odezvy byly příjemným zpestřením a naladěním na hezké letní dny. Pravidelně se budeme scházet opět od 2. poloviny září. Děkujeme za přízeň a přejeme vám pěkné léto, prázdniny a dovolené.


« | 1 2 3 4 5 6 7 8 | »