Historie akcí

VYHODNOCENÍ SOUTĚŽE PLAVEC LITOMYŠLSKA 2016 - 1. KOLO

První kolo Plavce Litomyšlska 2016 je za námi. Děkujeme všem zúčastněným plavcům za jejich soutěživost a přízeň našemu Městskému bazénu Litomyšl. Celkem přišlo plavat 83 soutěžících a cenu si odnese 39 výherců. Výsledky najdete v odkazu SOUTĚŽE/ Plavec Litomyšlska. K umístění srdečně blahopřejeme. Nevyzvednuté ceny si prosím vyzvedněte nejpozději do 30. 6. 2016 na pokladně bazénu nebo koupaliště, občanský průkaz s sebou. Výhry můžete čerpat na koupališti nebo krytém bazénu, nejpozději do konce roku 2016. Těšíme se na vás.

  


PLAVEC LITOMYŠLSKA 2016 - 1. KOLO

Vážení návštěvníci, od 6. 6. do 19. 6. se bude v krytém bazénu a na koupališti průběžně konat plavecká soutěž "Plavec Litomyšlska 2016" - 1. kolo. V pondělí 6. 6. lze plavat za hezkého počasí v 25 m bazénu na koupališti. Další dny si můžete přijít zaplavat a zasoutěžit kdykoliv v době provozu pro veřejnost. Přijďte se pokusit o umístění v rámci své kategorie a vyhrát několik volných vstupů do krytého bazénu nebo na koupaliště. Zapojit se lze pouhým uplaváním 50 m volným způsobem na čas s možností starovního skoku. Pravidla najdete v odkazu SOUTĚŽE. Těšíme se na vás.


ZAHÁJENÍ LETOŠNÍ SEZÓNY NA PLOVÁRNĚ SE BLÍŽÍ

Vážení návštěvníci a příznivci plavání, letošní sezóna na plovárně začne 4. června. V provozu bude zatím pouze 25m bazén se solárním příhřevem vody a tobogán. Od 18. června pak bude k dispozici i velký 50m bazén. Otevřeno bude denně od 9:00 do 20:00 hodin. V případě nepříznivého počasí má provozovatel právo plovárnu uzavřít. Sezóna potrvá až do 11. září.  Od soboty 25. června do neděle 28. srpna bude otevřeno stejně jako v loňském roce - za pěkného počasí na plovárně a při špatném počasí v krytém bazénu. Při nejistém počasí vás budeme o provozní době informovat aktuálně prostřednictvím našich webových stránek: http://www.bazen-litomysl.cz/plovarna/index.phpOdstávka krytého bazénu je pro letošní rok naplánována od 29. srpna do 11. září. V tomto období bude krytý bazén uzavřen.


PARDUBICKO-HRADECKÝ PLAVECKÝ POHÁR V LITOMYŠLI

Máte rádi plavání a soutěživost? Tým lidí, který pro plavání opravdu žije, pro vás připravil další rok velmi zajímavého plavání v krytých bazénech i venku. Perličkou je noční plavání a setkání s úspěšným plavcem přes kanál La Manche. Letos poprve můžete začít i v Městském bazénu Litomyšl. Závod se bude konat ve čtvrtek 21. dubna 2016 od 19 h a bude se plavat 100 m a 500 m. K tomuto účelu budou v tento den vyhrazeny v krytém bazénu 2 dráhy při běžném plavání pro veřejnost. Informujeme vás s předstihem, abyste měli čas účast rozmyslet a hlavně se připravit. Zúčastnit se mohou plavci všech kategorií, věku i zkušeností. Součástí PPP je také rodinný týmový závod a možnost vyhrát let balónem. Podrobnější informace o soutěži najdete na www.pppohar.cz. PPP též znamená Plavání Pro Potěšení. Hlavním cílem je přispět k pravidelnému sportování a propagaci zajímavého a zdravého sportu. Máte chuť to zkusit i vy? Těšíme se na vás.


JARNÍ PRÁZDNINY S 211

Ve středu 24. února 2016 vás zveme do krytého bazénu v době od 10:00 do 14:00 hodin, kde si můžete užít chvíle zábavy a udělat něco pro své zdraví. Pro klienty Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR je v tuto dobu připraven i bonus v podobě vstupu do bazénu na 3 hodiny za cenu klasického vstupného (1,5 hod.)

 

  


OTUŽILCI 2016

Tradičně, jako každý rok, bude ve dnech 8. 2. - 19. 2. 2016 ve výplavovém venkovním bazénu vypnutý ohřev vody. Nabízíme možnost otužilcům a méně otužilým jedincům vyzkoušet si plavání v chladnější vodě. Nalézat hranice, či nové možnosti péče o své zdraví. Otužování pomáhá zaktivovat imunitní systém a pokrvit pokožku celého těla. Podporuje imunitu zejména v zimním období a pomáhá překonat mnohá virová onemocnění. Přijďte si pro svoji dávku „Elixíru zdraví“. Pokud se vám nepodaří přímo omládnout, potkáte určitě mnoho zajímavých lidí. Těšíme se na vás.


PLAVECKÁ SOUTĚŽ MĚST 2015

Vážení návštěvníci a plavci, ve středu 7. 10. 2015 jste opět po roce srdečně zváni do litomyšlského bazénu na „Plaveckou soutěž měst“. Máte příležitost si zdarma zasoutěžit a reprezentovat Litomyšl, stačí uplavat 100 m na čas volným stylem bez startovního skoku a přidat tak cenné body do společného součtu městu Litomyšl. Zúčastnit se mohou všichni plavci bydlící, pracující či studující v Litomyšli, vítáni jsou i návštěvníci sympatizující s Litomyšlí z blízkého i vzdálenějšího okolí. Plným počtem bodů mohou přispět i děti do 7 let a senioři, stačí, když uplavou 100 m a to bez ohledu na čas. Ostatní plavci se bodují dle věku a zaplavaného času podle platných tabulek.

Bazén bude ve středu otevřen za tímto účelem pro veřejnost již od 7 hodin, lze využít i kondičně. Od 8 h do 15 h bude bazén vyhrazen pro účast školám – mateřským, základním i středním. Od 15 h do 21 h bude otevřeno pro širokou veřejnost včetně atrakcí, kdo podpoří soutěž, plave zdarma. Senioři mohou přijít plavat kdykoliv během dne. Soutěžíme do 20 h. Za odměnu získáte diplom a hezký pocit z podpoření akce. Více informací najdete na www.info-sport.cz. Těšíme se na vás.


CELKOVÉ VÝSLEDKY

celkove-vysledky-kategorie-6-2015.pdf

Všem soutěžícím děkujeme za účast a výhercům blahopřejeme.


PLAVEC LITOMYŠLSKA

Soutěž pro širokou veřejnost "Plavec Litomyšlska 2015 - 1. kolo" probíhá od pondělí 8. 6. do neděle 21. 6. 2015 v provozní době plavání pro veřejnost. Více informací naleznete v odkazu SOUTĚŽE. Vaší jednoduchou účastí v soutěži můžete získat sympatické ceny. Nepropásněte příležitost. Těšíme se na vás. 


PLAVEC LITOMYŠLSKA 2015

Městský bazén Litomyšl uskutečnil další ročník soutěže "Plavec Litomyšlska".

První kolo proběhlo od pondělí 8. 6. do neděle 21. 6. 2015 v rámci plavání pro veřejnost. Stačilo uplavat 50 m volným stylem na čas s možností startovního skoku. Zájemci byli rozděleni do několika věkových kategorii s tím, že první tři z každé kategorie mohou získat jako výhru volné vstupy do bazénu nebo na koupaliště.

PLAKÁT:pdf(60.85 kB)

PROPOZICE:pdf(172.57 kB)


« | 1 2 3 4 5 6 7 | »