Historie akcí

18. 3. BATOLATA NEJSOU

V PONDĚLÍ 18. 3. Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ NEJSOU BATOLATA.


OTUŽILEC 2019

AKCE PRO ZÁJEM PRODLOUŽENA O TÝDEN - TEDY DO PÁTKU 8. 3. 2019

Kolektiv zaměstnanců Městského bazénu Litomyšl pro vás i v letošním roce připravil již tradiční otužovací akci ve výplavovém bazénu a to v termínu 11. února. -  1. března. V neděli večer vypneme ohřev vody ve venkovním bazénu a voda bude postupně chladnout v závislosti na počasí, věříme, že bude pěkné zimní a teplota vody bude rychle klesat. Srdečně zveme všechny příznivce otužování, parní komory, ale samozřejmě i ostatní návštěvníky, kteří rádi vyzkouší „malou“ teplotní změnu ve venkovním bazénu. Ostatní bazény a atrakce budou pokračovat v běžném provozu a určitě najdete, kde se ohřát. K běžnému provozu a teplé vodě ve výplavovém bazénu se vrátíme od soboty 2. března. Otužování je všeobecně prospěšná činnost, tak věříme, že akci oceníte a poctíte nás svou návštěvou. Odvážné otužilce odměníme pamětním listem. Těšíme se na vás.


AKCE S 211

DEN ZDRAVÍ S POJIŠŤOVNOU MINISTERSTVA VNITRA  211

V pondělí 4. 2. Vás zveme do krytého bazénu v době od 11:00 do 15:00 hodin, kde si můžete užít chvíle zábavy a udělat něco pro své zdraví. Pro klienty Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR je v tuto dobu připraven i bonus v podobě vstupu do bazénu na 3 hodiny za cenu klasického vstupného (1,5 hod).

LETÁK: zp211-2-2019.pdf

 


ÚTERNÍ ODPOLEDNÍ KURZY PLAVÁNÍ - JARO 2019

Podzimní kurzy plavání končí 29. ledna. Jarní kurzy začínají 12. února a jedná se u dětí o kurzy pokračovací, jsou určeny přednostně pro děti z podzimních kurzů. Navazujeme na naučené dovednosti a rozvíjíme je dále. Rodiče dětí z podzimních kurzů prosíme o informaci, zda mají zájem o pokračování, nejpozději do 22. ledna! Jarní kurz pro dospělé je již naplněn. Kurzy je třeba uhradit nejpozději do 29. ledna. Nové zájemce můžeme přijmout pouze při uvolnění místa a na základě předchozí domluvy s vedoucí plavecké školy (plaveckaskola@mslit.cz nebo 606 051 995). Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se na další spolupráci s vámi.


PLAVECKÁ SOUTĚŽ MĚST 2018 - FOCENÍ VÍTĚZŮ

PLAVECKÁ SOUTĚŽ MĚST 2018 - FOCENÍ VÍTĚZŮ

Ve čtvrtek 25. října 2018 v 19 h se v Městském bazénu Litomyšl uskutečnilo setkání a fotografování s pohárem a diplomem za 1. místo v 27. ročníku Plavecké soutěže měst. Soutěžící a organizátory přišel pozdravit starosta p. Radomil Kašpar a ředitel Městských služeb Litomyšl p. Karel Kalousek. Redaktor Lilie p. Vojáček pořídil společnou fotografii, kterou společně s článkem najdete v listopadovém čísle Lilie. Pro účastníky soutěže byl následně k dispozici bazén zdarma se všemi atrakcemi a možnost fotografování s pohárem a diplomem v bazénovém fotokoutku. Děkujeme za účast, hezké první místo v r. 2018 a těšíme se na vás opět při dalším ročníku - první říjnovou středu 2019.                                                                                     


FOCENÍ VÍTĚZŮ

Vážení účastníci Plavecké soutěže měst 2018, srdečně vás zveme ve čtvrtek 25. října 2018 do Městského bazénu Litomyšl v 19 h na setkání a fotografování s pohárem a diplomem za 1. místo v letošním ročníku Plavecké soutěže měst. Od 19 h do 20:30 h bude pro účastníky soutěže k dispozici bazén zdarma se všemi atrakcemi. Setkání zdokumentují redaktoři litomyšlské Lilie a článek s vybranou fotografií najdete v listopadovém čísle Lilie. Těšíme se na setkání s vámi.

                                                                                         Dagmar Marková, Pavel Műnster


PLAVECKÁ SOUTĚŽ MĚST 2018

Ve středu 3. 10. 2018 probíhala v ČR Plavecká soutěž měst 2018, přihlášené bazény měřily všem účastníkům 100 m plavání VZ bez startovního skoku na čas. V Litomyšli plavalo 634 soutěžících. A díky této krásné účasti, velké snaze pořádajích i závodníků, podpoře ředitelů škol, učitelů TV a doprovázejících pedagodů, veřejnosti včetně seniorů získala Litomyšl po 6 letech krásné první místo. Celkové výsledky najdete na těchto stránkách v odkazu soutěže. Děkujeme za účast ! 


PLAVECKÁ SOUTĚŽ MĚST 2018

Již brzy - ve středu 3. října 2018 se účastní město Litomyšl opět Plavecké soutěže měst. Soutěž je jednoduchá - stačí v tento den uplavat 100 m volným způsobem na čas bez starovního skoku, získáte diplom a my přičteme vaše zaplavané body městu Litomyšl. Ráno bude bazén pro všechny zájemce otevřen od 7 h do 8 h, pro soutěžící zdarma, lze využít i kondičně. Od 8 h do 15 h soutěží školy. Plavci nad 60 let mohou přijít kdykoliv během celého dne. A od 15 do 20 hodin je otevřeno opět pro veřejnost. Kdo soutěž podpoří, pobývá v odpoledních hodinách 1,5 h ZDARMA se všemi atrakcemi, nesoutěžící zaplatí běžné vstupné. Více informací o pravidlech najdete na www.caspv.cz. Všichni jste srdečně zváni - děti, dospělí i senioři! PŘIJĎTE S NÁMI ZABOJOVAT O PRVNÍ MÍSTO, JIŽ VLONI JSME BYLI VELMI BLÍZKO! Těšíme se na vás v Městském bazénu Litomyšl.

PLAKÁT:pdf (pdf, 1.22 MB)


19. 4. - PPP - PARDUBICKÝ PLAVECKÝ POHÁR V LITOMYŠLI

Příznivci plavání, 19. 4. v 19 h proběhne v Městském bazénu Litomyšl první plavání letošní sezóny v rámci PPP. Akce je určena široké veřejnosti, ve 2 vyhrazených dráhách se bude plavat 500 m na čas. Více informací o celé soutěži najdete na www.pppohar.cz a v našem odkazu SOUTĚŽE. A navíc, budete mít možnost se dnes osobně setkat s plaveckou osobností panem Alešem Ruckým. O víkendu se mu podařilo přeplavat v nepříjemných vlnách a ve vodě o teplotě kolem 15°C Gibraltarskou úžinu v druhém nejlepším českém čase - 3 hodiny a 10 min. Nenechte si ujít možnost se dnes zúčastnit PPP a PLAVAT PRO POTĚŠENÍ. Těšíme se na vás.

PPP 2018:pdf (pdf, 2.11 MB)


19. 3. 2018 BATOLATA NEJSOU

 

V PONDĚLÍ 19. 3. 2018  BATOLATA Z DŮVODU NEMOCI NEJSOU.

O náhradním termínu budete informováni.

Děkujeme za pochopení.


« | 1 2 3 4 5 6 7 8 | »