Plavání pro batolata - Ráček

PŘÍJEM PŘIHLÁŠEK - VĚK DĚTÍ 6 MĚSÍCŮ - 2,5 ROKU - 25. 8. UKONČEN, KURZ NAPLNĚN

INFORMACE PRO RODIČE PŘIJATÝCH DĚTÍ - KURZ PLAVÁNÍ PRO BATOLATA

Platby proběhnou od 1. 9. - do 3. 9. 2021 - na pokladně krytého bazénu (kartou či v hotovosti) v době od 8 h do 20 h. Hradí se 5 lekcí - částka 900,- Kč.

Kurzy zahájíme v pondělí 6. září od 8 h, časové rozdělení do skupin bude odesláno p. Stránskou na vaše mejlové adresy.

Podmínkou pro vstup do bazénu je dodržování všeobecně platných pravidel (viz. aktuality), včetně doložení testování nebo očkování (covid-opatření) před každou lekcí.

Děkujeme za pochopení, těšíme se na vás a vaše děti. 

DALŠÍ DŮLEŽITÉ INFORMACE K PLAVÁNÍ S MALÝMI DĚTMI

Do šaten, prosím, přijďte minimálně  20 min předem, abyste stihli v klidu připravit na plavání vaše děťátko i sebe. Předem upozorňujeme na nutnost sprchování bez plavek a použití mýdla před každým vstupem do bazénu - dítě i doprovod !, speciální plenku do vody nebo speciální plavky pro batolata s přiléhavou gumičkou navlékejte dítěti až po umytí. Před sprchováním DOSPĚLÝCH můžete dítě odložit do připravené postýlky (v pánské sprše je na odložení dítěte podložka), která je umístěna hned vedle sprch. Po skončení lekce doporučujeme dítko zabalit do osušky včetně hlavičky. Všude se pohybujte opatrně a neběhejte, dbejte na možnost uklouznutí, chodící děti voďte za ruku a nenechávejte je běhat samostatně, své dítě mějte neustále pod dohledem. Děkujeme za dodržování uvedených pravidel.

Dotazy a omluvenky směřujte, prosím na p. Stránskou (telefon 777 139 646, e-mail: batolata@mslit.cz). 

Bazén můžete dle běžného ceníku navštívit S DĚTMI OD 1 ROKU (nutno doložit věk kartičkou pojišťovny!) i v době otevření pro veřejnost. Nyní aktuálně od 30. 8. 2021, povolená kapacita je v současnosti 150 návštěvníků, podmínkou je však testování nebo očkování proti covidu. Více informací najdete též v aktualitách a provozní době.