Plavání pro batolata - Ráček

UPOZORNĚNÍ:

Vážení rodiče, v pondělí 24. ledna dopoledne proběhne další již 6. lekce plavání pro batolátka a přesuneme se do 2. poloviny kurzu. Kdo ještě neuhradil, prosíme o platbu na pokladně bazénu.

Dovolujeme si upozornit, že od 1. 1. 2022 vešly v platnost nové ceníky a tímto se povýšila i cena doplatku za 5 lekcí o 150,- Kč. Celkem tedy za zbývajících 5 lekcí uhradíte 1 050,- Kč. Další kurzy (od 21. března) již budou prodávány jako celek na 10 lekcí (2 100,- Kč). Děkujeme za pochopení. Těšíme se na vás a vaše děti. 

Aktuální podmínky pro vstup na bazén platné od 22. 11. 2021 - dospělý účastník kurzu musí splnit jednu z podmínek tzv. O-N (očkování nebo prodělaná onem. covid-19; výjimky PCR - dle Mimořádného opatření vlády ze dne 18. 11. 2021 - plné znění - Výsledky mimořádného jednání vlády 18. listopadu 2021 / Vláda ČR (vlada.cz)

PŘIHLÁŠKA BATOLATA-11-2021:  pdf (pdf, 187.26 kB) 

DALŠÍ DŮLEŽITÉ INFORMACE K PLAVÁNÍ S MALÝMI DĚTMI

Do šaten, prosím, přijďte minimálně  20 min předem, abyste stihli v klidu připravit na plavání vaše děťátko i sebe. Předem upozorňujeme na nutnost sprchování bez plavek a použití mýdla před každým vstupem do bazénu - dítě i doprovod !, speciální plenku do vody nebo speciální plavky pro batolata s přiléhavou gumičkou navlékejte dítěti až po umytí. Před sprchováním DOSPĚLÝCH můžete dítě odložit do připravené postýlky (v pánské sprše je na odložení dítěte podložka), která je umístěna hned vedle sprch. Po skončení lekce doporučujeme dítko zabalit do osušky včetně hlavičky. Všude se pohybujte opatrně a neběhejte, dbejte na možnost uklouznutí, chodící děti voďte za ruku a nenechávejte je běhat samostatně, své dítě mějte neustále pod dohledem. Děkujeme za dodržování uvedených pravidel.

Dotazy a omluvenky směřujte, prosím na p. Stránskou (telefon 777 139 646, e-mail: batolata@mslit.cz). 

Bazén můžete dle běžného ceníku navštívit S DĚTMI OD 1 ROKU (nutno doložit věk kartičkou pojišťovny!) i v době otevření pro veřejnost. Více informací ke vstupu najdete v aktualitách a provozní době.